Yıldırım Motora Hoşgeldiniz...

Yıldırım rektefiyenin temelleri 1984 yılında atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Yıldırım Motor Yenileme, Edirne’de  güçlü ve saygın firmalar arasındaki yerini kısa zamanda almıştır. Firmamız, 2012 yılında da GMY çatısı altına girerek başarılarını devam ettirmiştir.

Yıldırım Motor Yenileme; motor bloğu, yüzey taşlama, kapak taşlama, yuva işleme, honlama, krank taşlama, kol barası, torna, montaj vb. hizmet işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Yıldırım Motor Yenileme bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir yerel yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

Motor yenilemede faaliyet gösteren Yıldırım Motor Yenileme, 29 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz iş portföyünde; yetkili servis tarafından istenilen hizmetleri de başarıyla tamamlamıştır.

Edirne’nin yanı sıra Trakya’nın farklı bölgelerindede tercih edilen bir iş ortağı olmayı başaran Yıldırım Motor Yenileme; Edirne merkez, Kırklareli, Çorlu, Lüleburgaz ve Keşan’a kadar yayılan geniş bir bölgede hizmet vermektedir.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?